Wysokość należności uiszczanej na rzecz Kancelarii ustalamy indywidualnie z klientem. Przede wszystkim zakres ten wynika z różnorodności każdej sprawy. Na jej kształt wpływają w szczególności: typ sprawy, stopień jej skomplikowania, wartość przedmiotu sporu, jak również przewidywany nakład pracy.
Wynagrodzenie może przybierać formę rozliczenia:
ryczałtowego, który to stosowany jest przede wszystkim w rozliczeniach z tytułu stałej obsługi prawnej. W takim wypadku umawiane jest stałe wynagrodzenie miesięczne. Jednocześnie forma ta często stosowana jest wobec klienta indywidualnego przy powierzeniu skonkretyzowanej sprawy.
godzinowego, które stosowane jest, co do zasady, przy stałej obsłudze (w razie nieprzyjęcia wariantu ryczałtowego). Wynagrodzenie godzinowe ustalane jest indywidualnie z klientem.
mieszanego, które stanowi połączenie wynagrodzenia ryczałtowego oraz godzinowego. Stosowane jest na zasadzie ryczałtu, w ramach którego określana jest ilość godzin pracy. Po przekroczeniu tej puli następuje naliczanie godzinowe.
procentowego, na zasadzie dodatkowego wynagrodzenia naliczanego od kwoty należności zasądzonej/oddalonej na korzyść klienta.
Wynagrodzenie pobieramy z góry, jednakże istnieje możliwość rozłożenia należności na raty. Ich liczba ustalana jest indywidualnie z Klientem.
Proponowaną wysokość należności za usługi można uzyskać w razie przesłania opisu sprawy wraz z zapytaniem.